Амбасадори краси

Впливові жінки, відомі культурні та громадські діячки: Лілія Подкопаєва, Ольга Джарти, Тетяна Терехова, Вікторія Джарти, Єлизавета Юрушева, Ярослава Бойко, Уляна Бойко, Ірина Никорак, Олена Беттяр та Марися Горобець закликають усіх небайдужих долучитися до меценатської підтримки з модернізації та впорядкування київських парків і скверів.

«Київ Квітучий» – це наше бачення майбутнього. Ми спільно прагнемо створити комфортний життєвий простір у сучасному мегаполісі з красивими парками, доглянутими алеями для прогулянок та відпочинку, культурними і спортивними заходами під відкритим небом. Київ має розквітнути талантами, технологіями та інноваціями.

У співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, представниками соціально відповідального бізнесу та із добровільним залученням киян у Києві збільшиться кількість зелених насаджень, відновлених парків та нових скверів.

Тож долучитися може кожен охочий!
ЛІЛІЯ ПОДКОПАЄВА
Сквер на Оболонському проспекті, 28-Б—28-В
Сквер на Оболонському проспекті, 28-Б—28-В. Місця біля РАГСів завжди приваблюють своєю енергетикою. Тут народжуються нові родини, тут починається майбутнє. Саме тому цей сквер має бути найромантичнішим місцем району з красивими локаціями для фотосесій, місцями для поцілунків і звичайно ж зеленими насадженнями. Я підтримую соціальний проект #київквітучий. Нехай сквер на Оболонському проспекті стане окрасою родинних світлин!
ЯРОСЛАВА БОЙКО
Сквер на вул. Велика Васильківська, 73-75

Сквер на Великій Васильківській, 73-75. Так-так, це саме це місце біля костелу святого Миколи… Чи знали ви, що шпилі костелу сягають у висоту 62 метрів? Напевне, ви бували, або хоча б мріяли відвідати неймовірні концерти органної музики… Архітектурна спадщина міста користується неабияким попитом у туристів і мешканців міста. Чого не скажеш про сквер поряд. Він шалено потребує реконструкції: місць, де можна було б відпочити, погуляти з дітьми, поспілкуватись після концертів у костелі. Тому, я підтримую і прошу вас долучитись до соціально важливого проекту з озеленення столиці #київквітучий. Нехай серце міста розквітне!
ОЛЬГА ДЖАРТИ
Сквер біля колишнього кінотеатру «Вітерець»
Сквер біля кінотеатру «Вітерець» на Вітряних Горах. Тихий район з мальовничими місцями – ідеальний для сімейних прогулянок з дітьми. Саме таким має стати цей сквер. Вітряні Гори мають свою енергетику, яку неодмінно потрібно використати у мирних цілях. А саме – привести до ладу те, що радує місцевих мешканців, шляхом сучасного облаштування місць для відпочинку та збільшення зелених насаджень. Я підтримую соціальний проект #київквітучий. Майбутнє нашого міста у розвитку саме таких скверів.
МАРИСЯ ГОРОБЕЦЬ
Парк ім. Островського
Цей затишний парк ім. Миколи Островського з прогулянковими доріжками та лавочками. Проте остання реконструкція була проведена більше десяти років тому. Парк потребує оновлення, осучаснення і перейменування. Марися Горобець підтримує соціальну ініціативу #КиївКвітучий. Це романтичне місце, яке так люблять жителі всього району, має розквітнути з новою силою. Долучайтеся і ви! Київ – прекрасний. Київ квітучий!
ТЕТЯНА ТЕРЕХОВА
Сквер на вул. Хрещатик, 7/11
Це – головна вулиця Києва. Серце столиці. Місце, де призначають зустрічі. Воно має бути ідеальним, красивим, сучасним і квітучим! Наразі, сквер потребує реконструкції і озеленення… Я – Тетяна Терехова, підтримую проект #КиївКвітучий. Запрошую всіх охочих долучитися меценатською підтримкою – аби цей сквер на Хрещатику став окрасою столиці. Київ – Прекрасний! Київ Квітучий!
ВІКТОРІЯ ДЖАРТИ
Сквер на бул. Дружби народів
Сквер на бул. Дружби народів (від вул. Філатова до вул. Товарної) (0,4 га) Сквер на бульварі Дружби народів від вул. Філатова до вул. Товарної. Що може бути прекраснішим за сквер, у якому можна просто прогулятись, відпочити і при цьому помилуватись красою чарівних квітів? Бульвар був прокладений у кінці 40-х років минулого століття і мав назву Автострада. Посередині існувала невеличка бульварна смуга, та коли Автостраду було названо бульваром, насадження лишилися лише на парному боці — від провулку Академіка Філатова до вулиці Товарної.
ЄЛИЗАВЕТА ЮРУШЕВА
Парк біля озера Тельбін
Парк біля озера Тельбін на лівому березі Києва користується особливим попитом серед киян у спекотні дні та під час зимових купань на Водохреща, адже родзинкою парку є найбільше і найчистіше в столиці озеро Тельбін. Тут можна захопитись краєвидами на Києво-Печерську Лавру, Батьківщину-Мати та мальовничий правий берег з мостами.Восени 2012 року парк був реконструйований і облагороджений. У 2015 біля озера Тельбін висадили 85 дерев, понад 100 кущів, і квітників. Разом з працівниками «Київзеленбуду» дерева висадили і місцеві жителі, до яких приєднався і Віталій Кличко. У парку також зробили доріжки, встановили лавки, і урни.
УЛЯНА БОЙКО
Парк «Кинь-Грусть»
Парк «Кинь-Ґрусть», заснований у 1972 році, хоча перші згадки про нього датуються 1787 роком. Цей парк – пам'ятка садово-паркового мистецтва. Затишний, з віковими дубами. Цим парком любив гуляти Тарас Шевченко і вся знать того часу. Попри всю історичну цінність, сьогодні цей парк потребує реконструкції і озеленення. Я – Уляна Бойко – підтримую соціальний проект #КиївКвітучий. Парк «Кинь-Ґрусть» має бути відновлений – щоб розквітнути з новою силою! Запрошую і вас долучитися до меценатської підтримки. Київ – прекрасний! Київ квітучий!
ОЛЕНА БЕТТЯР
Сквер на розі Оболонського проспекту та вул. Тимошенка
Сквер на розі Оболонського проспекту та вул. Тимошенка (Біля РДА) (0,8 га) Сквер на розі Оболонського проспекту та вулиці Тимошенка. Осучаснення скверів і парків давно вже стало модною тенденцією в Європі. Київ – квітуча європейська столиця – має приєднатися до європейських трендів. Тому я підтримую цю соціальну ініціативу. Нехай Київ стане квітучою європейською столицею.
ІРИНА НИКОРАК
Парк «Собаче гирло»
Парк «Собаче гирло» на Оболонській набережній – справжній оазис нашого мальовничого Києва. Місце, про яке складають легенди, через його харизму. Але ця недоторкана природа потребує догляду, адже ми живемо у європейській столиці. Саме це місце може стати культурним парком з сучасними зонами для відпочинку, прогулянок, пробіжок, зустрічей і, звичайно ж, з облагородженими зеленими насадженнями і клумбами.
Будь у курсі новин та отримуй анонси наших заходів!